Guest lecture

JAN VESELÝ

ŘETĚZEC VÝSLEDKŮ - RESULTS CHAIN

Date & Time

13. 7. 2021, 10:00 – 12:00 CEST 

Location

ONLINE WORKSHOP VIA ZOOM

Abstract

Přemýšlíte nad dopadem svých aktivit? Snažíte se vyřešit nějaký společenský problém?Chcete se s ostatními v týmu sladit v tom, k čemu je ten celý nápad ve výsledku užitečný? 

  • Dozvíte se, jak lépe zachytit společenský dopad svého projektu pomocí nástroje Řetězec výsledků
  • Budete schopni snadněji zformulovat očekávané dopady na společnost vašeho produktu či služby (při grantové žádosti, komunikaci s partnery, předávání informací veřejnosti aj.)
  • Budete se schopni sladit i s kolegy ve vlastním týmu a mít jasno ve smyslu své práce
  • Sami si zkusíte vyplnit šablonu Řetězce výsledků což se následně prodiskutuje ve skupině 
  • Dozvíte se o sdílenému dopadu: jak díky tomuto přístupu můžete snadněji spolupracovat s ostatními organizacemi řešící stejný společenský problém aj.

Co potřebujete vědět před online workshopem?

  • Setkání bude INTERAKTIVNÍ – prosíme o zapnuté kamery a ochotu mluvit
  • Pracovat budeme v Miro.com – pokud můžete, buďte u počítače (ne na telefonu) a předem se s tímto nástrojem seznamte (min. se do něj předem prosím zaregistrujte).
  • budete pracovat na svých vlastních podnikatelských či “neziskových” nápadech. Promyslete si prosím dopředu, s jakým nápadem budete chtít na workshopu zpracovat. Vzhledem ke sdílení si nevybírejte nic, co považujete za tajné.

Bio

Mým hlavním tématem jsou inovace ve vzdělávání. Konkrétně jsou pro mě podstatné otázky spojené se zvyšováním kolektivní inteligence v organizacích a vytváření ekosystému celoživotního vzdělávání.

Vyučuji na Univerzitě Karlově, kde v Kampusu Hybernská vedu Inovační laboratoř. Starám se o vzdělávání ve Slevomatu. Jsem členem podnikatelského ekosystému Red Button a spolutvůrcem sítě Changemakers ČR.

Vytvořil jsem několik akceleračních programů zaměřených na sociální inovace jako např. Laboratoř Nadace Vodafone. V IBM jsem měl na starosti stážový program Smarter University a v ČR koordinoval Alianci pro mladé (více jak 55 firem s cílem pomoci mladým lidem najít svoje místo ve světě práce). Založil jsem EduFórum (setkávání inovátorů ve vzdělávání) a Lean Startup CZ. Jsem spoluautorem online kurzu www.leancanvas.cz běžícím na portálu www.dobrokurzy.czVíce na http://vese.ly/

Jak se přihlásit?

Odkaz na ZOOM link obdržíte následně po registraci v systému: https://rezervace.upol.cz/trainee%20centrum

Pro více informací kontaktujte petra.nesvadbova@upol.cz